Chagall, Marc(1887-1985)
Fargelitografi, lysmål
36x29
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 31/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Fargelitografi, lysmål
36x29
Nummerert nede t.v.: 31/75.
Vurdering