Juell, Tore(1942-)
Februar morgen
Olje på plate
54x65
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
54x65
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering