Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Løsrivelse I

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 499x646 mm Motivet: 455-460x560-570 mm
papir Signert med blyant nede t.v.: E Munch

Påtegnet med blyant av kunstneren nede på arket: Frau (?) detecment (?) 1913.
1896
Woll 77.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Tilslag NOK 920 000