Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 603x417 mm Motivet: 505x367 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Signert i stenen nede t.v.: E Munch
1896
Woll 66.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 320 000