Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Døden i sykeværelset
Munch, Edvard (1863-1944)
Døden i sykeværelset

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 430-435x570-582 mm Motivet: 400x550 mm
Kinapapir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 65.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 300 000