Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Dødskyss

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 440x597 mm Motivet: 295-299x452-460 mm
papir Usignert

1899
Woll 144.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000