Salgsutstilling 30. desember 2011
Schiertz, Franz Wilhelm(1813-1887)
Bautastener på Nordnes ved Fimreite i Sogn 1838

Olje på lerret
31x47
Signert og datert nede t.h.: Schiertz 1838.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011