Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
30. desember 2011
Salgsutstilling
Forrige
12
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Bodom, Erik
(1829-1879)
Foss med sagbruk 1878
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Bodom. 78
Pendant.
Vurdering
Auksjonert 30. desember 2011