Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Ensomt sted. Hoven ved Mandal 1885
Olje på lerret
81x138
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1885.
Signert og påtegnet med blyant av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...Mandal Amaldus Nielsen Christiania".
Vurdering