Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Dampskipet Dana ved et skipsforlis 1894
Olje på lerret
97x143
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Datert nede t.h.: 30/3 1894
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på lerret
97x143
Datert nede t.h.: 30/3 1894
Vurdering