Rummelhoff, Christian(1844-1892)
Gårdstun med folkeliv 1870
Olje på lerret
40x61
Signert og datert nede t.h.: Chr Rummelhoff 70.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
40x61
Vurdering