Nielsen, Carl(1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1880
Olje på lerret
25x41
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
25x41
Vurdering