Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gård i vinterlandskap
Olje på lerret
36x60
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
36x60
Vurdering