Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gård i vinterlandskap

Olje på lerret
36x60
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000