Onsager, Søren(1878-1946)
Snesmelting
Olje på lerret
70x46
Signert nede t.v.: Søren Onsager
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
70x46
Vurdering