Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Morcote, Luganosjøen
Olje på plate
35x28
Signert nede t.h.: Alf Lundeby
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
35x28
Vurdering