Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Morcote, Luganosjøen

Olje på plate
35x28
Signert nede t.h.: Alf Lundeby

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000