Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Innsjø med pram 1925
Olje på lerret
40x60
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1925
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
40x60
Vurdering