Gundersen, Helene(1858-1934)
Bondeinteriør med syende kvinne
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.h.: Helene Gundersen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
70x90
Vurdering