Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Baade, Knud(1808-1879)
Kystlandskap med folkeliv i måneskinn 1852

Olje på lerret
86x121
Signert og datert nede t.v.: KBaade 1852

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00