Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Vår ved Glomma 1936
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: Haalke -36
Plakett på rammen: "Kultur og Minne Haalke, Hjalmar: Vår ved Glomma 1936". Påtegnet med tittel på lapp på baksiden: "Vår ved Gloma". Påtegnet med annen tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Vaar fra Odalen".
Kunstnernes Hus, Oslo ?, kat.nr. 33.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000