Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Oselver trukket opp på strand 1893

Olje på lerret
62x88
Signert og datert nede t.v.: Peder M. Gjemre 1893

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000