Gjemre, Per(1864-1928)
Oselver trukket opp på strand 1893
Olje på lerret
62x88
Signert og datert nede t.v.: Peder M. Gjemre 1893
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
62x88
Vurdering