Kavli, Arne(1878-1970)
Åpen port, Rønnes
Olje på plate
26x32
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
26x32
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 10 000–12 000