Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Frognerkilen 1924
Olje på lerret
60x91
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1924
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
60x91
Vurdering