Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinner i bygate, Palaiseau 1927
Olje på lerret
97x132
Signert og datert nede t.h.: R. Th. -27
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på lerret
97x132
Vurdering