Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinner i bygate, Palaiseau 1927

Olje på lerret
97x132
Signert og datert nede t.h.: R. Th. -27

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 78 000