Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Maler ved sitt staffeli 1881
Olje på lerret
63x53
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St Lerche Ddf. 81
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
63x53
Vurdering