Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Champagnedag
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Champagnedag

Serigrafi, lysmål
78x64
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Nummerert nede t.v.: 68/100. Påtegnet med tittel nede t.v. Proveniens skrevet på baksiden.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering