Miró, Joan(1893-1983)
Fargelitografi, lysmål
33x48 Arket: 34,5x48,5
Signert i trykket nede t.h.: Miró
Nummerert nede t.v.: 60/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Fargelitografi, lysmål
33x48 Arket: 34,5x48,5
Nummerert nede t.v.: 60/75.
Vurdering