Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Ulving, Even(1863-1952)
Fiskere i kystlandskap

Olje på lerret
33x53
Signert nede t.h.: E Ulving

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012