Wentzel, Gustav(1859-1927)
Sommerdag, utsyn over Vollen i Asker
Olje på lerret
50x75
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sommerdag".
Vurdering
Olje på lerret
50x75
Vurdering