Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Sommerdag, utsyn over Vollen i Asker

Olje på lerret
50x75
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sommerdag".

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012