Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
11
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Kaulum, Haakon
(1863-1933)
Store Skagastølstind 1897
Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012