Ørnvall, Liv(1947-)
Interiør 2001
Olje på lerret
130x100
Signert og datert nede t.h.: Liv Ørnvall -01
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Olje på lerret
130x100
Vurdering