Sparre, Victor(1919-2008)
Ung pike 1975
Olje på lerret
147x98
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -75
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Ung pike" Victor Sparre 1975".
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 79 000