Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Ung pike 1975

Olje på lerret
147x98
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -75

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Ung pike" Victor Sparre 1975".

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 79 000