Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Figurer 1960
Wankel, Charlotte (1888-1969)
Figurer 1960

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: CW 60

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000