Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Brygge ved Filtvedt 1904

Olje på lerret
47x55
Signert, datert, stedsbestemt og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til min söde lille tös Din egen Papa. Filtvedt Sommeren 1904 Frits Thaulow.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 110 000