Gullvåg, Håkon(1959-)
I stol
Olje på lerret
180x180
Signert nede t.h.: Gullvåg
Påtegnet på baksiden av lerretet: "?" og "III".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 82 000
Olje på lerret
180x180
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering