Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Nyhavn 1924
Olje på lerret
49x67
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -24
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på lerret
49x67
Vurdering
NOK 400 000–600 000