Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Klovn 1962

Fargelitografi, lysmål
63x45
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 24.1.62. Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 19/200.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000