Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Kystlandskap med sjøfugler 1922
Olje på lerret
31x54
Signert nede t.h.: T. Gjesdal. 1922.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på lerret
31x54
Vurdering
NOK 10 000