Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Kystlandskap med hus
Olje på lerret
25x34
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Angivelig fra Finnøy. ? Fra Hillevåg mener en annen kunde.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold