Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Kystlandskap med hus

Olje på lerret
25x34
Signert nede t.v.: T. Gjesdal

Angivelig fra Finnøy. ? Fra Hillevåg mener en annen kunde.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000 med forbehold