Tannæs, Marie(1854-1939)
Høst, Vøyenvollen gård 1924
Olje på lerret
79x100
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs 1924
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Høst M Tannæs."
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00