Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Interiør 1915

Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000