Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Måneoppgang
Munch, Edvard (1863-1944)
Måneoppgang

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 410x615-626 mm Motivet: 212x433 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Alfa og Omega 1908-09
Woll 341.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 165 000