Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Løsrivelse II
Munch, Edvard (1863-1944)
Løsrivelse II

Litografi trykket i blått på middels tykt gulhvitt
Arket: 541-543x718-722 mm Motivet: 425x640 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.:"I Ekely den 24/10 1916".
1896
Woll 78 c I.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 400 000