Tiltrekning I
Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 506x385-387 mm Motivet: 472x355 mm
, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1896
Woll 75.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00