Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Teaterprogram: John Gabriel Borkman

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 280x380 mm Motivet: 210x320 mm
papir Signert i stenen nede t.h.: E. Munch

1897
Woll 108 A.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 100 000