Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Nøytralien

Akvarell og fargestift på middels tynt gulhvitt
Arket: 556-558x500-504 mm
papir Signert med rødbrunt fargestift nede t. h.: Edv Munch

Ca 1915.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 1 000 000