Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Malmøyveien

Olje på plate
42x34
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Påtegnet på baksiden av platen: "nr 16".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 26 000