Kavli, Arne(1878-1970)
To menn i en hage 1919
Olje på lerret
65x76
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 19.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000 med forbehold
Olje på lerret
65x76
Vurdering