Normann, Adelsteen(1848-1918)
Vinterlandskap med åpen elv
Olje på lerret
51x61
Signert nede t.v.: .A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
51x61
Signert nede t.v.: .A Normann
Vurdering