Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Hest og vogn på landevei

Olje på papir, oppklebet på plate
19x15
Signert nede t.v.: E. Munch

Fra 1880
Woll 9.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Tilslag NOK 250 000