Werenskiold, Erik(1855-1938)
Mann og kvinne, akt 1909
Tusj på papir
18,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: EW 1909
To studier av samme motiv på arket. Stående mann tegnet på baksiden av arket.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 8 000